İletişimKayseri Fabrika


Fabrika Adresi: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 22. Cadde No:42 Melikgazi/KAYSERİ
 
Mail: erat@eratkablo.com
Tel: +90 (352) 322 27 70

Ankara Ofis


 
Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı YDA CENTER NO:9/A KAT:27 NO:857
Mail: eratank@eratkablo.com
Tel: +90 (312) 504 16 15
 

Talep Formuİstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Erat Kablo’ya iletebilirsiniz.

Konu Seçin
Adınız
Soyadınız
Firma Adı
E-Posta
Ülke
Mesajınız

Müşteri Desteği


Konu Seçin
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Firma Adı
Ülke
Mesajınız

Arıza / Teknik Servis

ERAT Teknik Servis Türkiye'de Swift marka, Ek cihazı, Kesici, OTDR Veex ‘’ gibi Teknolojik ürünlerin Tek Distribütörüdür. ERAT Teknik Servis EK cihazlarına ‘’parça değişimi, bakım onarım, sistem güncellemeleri’’ hizmeti vermektedir.

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan ERAT TS, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile ek cihazlar tamir servis işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir.

ERAT Teknik Servis'in en önemli kaynağı çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz pratik ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz: “Verdiğimiz tüm hizmet ve ürünlerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, sektöründe kaliteli ve standartların belirleyicisi olmak....”

Tüm taahhütlerini gerçekleştirmek adına ERAT TS; Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Müşteri Memnuniyeti Yönetim, ISO 4501 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim sitemi,  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri

Sertifikalarına sahiptir.

2008 yılından bu yana müşterilerimizi, cihazlarının onarım durumları ile ilgili SMS, E-Posta, WhatsApp hattımız ve web sitemiz yolu ile bilgilendirmekteyiz.

Teslim Alma Formu

İndir

İletişim Bilgileri

ahmet.kelomeroglu@eratkablo.com+90 (352) 322 2770